Strony o dinozaurach

Forum dinozaury - forum internetowe, na którym można podyskutować lub zadać pytania dotyczące dinozaurów. Pomocy udzielają pasjonaci i eksperci z dziedziny wymarłych gadów.

Park Dinolandia - park rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na terenie parku znajduje się ponad 50 różnej wielkości realistycznie wyglądających figur dinozaurów. Największy dinozaur w parku ma 22 metry wysokości.

Inne ciekawe strony

Wilki - strona przeznaczona dla miłośników i osób poszukujących informacji na temat wilków, ich życia, zwyczajów i zachowania się w naturze.

Puzzle dla dzieci i dorosłych - jest trochę podobieństwa w składaniu dinozaurów z odkrytych kawałeczków skamieniałych kości do układania obrazka z elementów puzzle. Polecana strona zawiera proste puzzle poukładane w kategorie tematyczne. Gra się na ekranie komputera i jest to świetny sposób na relaks i odstresowanie.

Choroba szkorbut - bardzo mało wiadomo na temat chorób jakimi nękane były dinozaury. Nie wiadomo też, czy ich organizmy potrafiły samodzielnie syntetyzować witaminę c, czy też, tak jak u człowieka, musiały ją dostarczać z pożywieniem.
© Dinozaury.info | Polecane strony | Kontakt